Orzezwienie english

W upalne dni ludzie często marzą o napoju, który również zaspokoiłby ich zainteresowanie oraz orzeźwił. W takim przypadku doskonale kontrolują się koktajle na bazie mleka, kefiru, jogurtu naturalnego czy też kruszonego lodu. W internecie oraz sztukach kucharskich można odnaleźć mnóstwo przepisów na dobre napoje tego typie. Oczywiście można zaopatrzyć się w dobre koktajle w restauracji, sklepie lub lodziarni, ale warto zapoznać się wydawać je samemu. Istnieje zatem nie tylko znacznie tańsze rozwiązanie, ale same zdrowsze. Eksperymenty w kuchni dają wielką satysfakcję. Z pewnością nasze starania docenią członkowie rodziny albo znajomi, którzy wejdą z wizytą w pewien upalny dzień.

Koktajl bananowyKoktajlem, który sam najczęściej przygotowuję, jest obecny o smaku bananowym na podstawie mleka. Banany można dostać o wszystkiej porze roku, nie tylko latem, a mleko to aspekt wyposażenia każdej lodówki. Dodatkowo banany to same z najpopularniejszych produktów na placu. Otrzymany napój jest miły, piękny i pożywny - ale każdy gęsty koktajl można mieć jak oddzielny posiłek.

Koktajl truskawkowyInnym częstym sposobem koktajlu stanowi ostatni o smaku truskawkowym. Najlepiej wykonywać go w terminie letnim, od czerwca do sierpnia, kiedy truskawki są najsmaczniejsze i łatwe na wszelkim stoisku. Doskonałym podejściem jest związanie mleka, truskawek i owoców - ta jedyna książka będzie świetnym doznaniem dla naszych kubków smakowych.

Tak można wymieniać przepisy bez końca. Koktajl o smaku owoców leśnych, wykonany z malin, jeżyn i jagód? Dlaczego nie! Oraz że brzoskwiniowe orzeźwienie? W sukcesu brzoskwiń jako baza koktajlu lepiej sprawdzi się kruszony lód niż mleko czy kefir. A co powiesz na mix truskawki i kiwi, zakrapiany cytryną? Miej tylko, by upewnić się, że kiwi nie jest gorzkie - rozmawiam z doświadczenia.

Rozdrabniarka do owocówOczywiście plan na koktajl i finalne wyniki to coraz nie wszystko. Powinien posiadać dobry sprzęt. Najlepiej sprawdzi się wielofunkcyjny robot kuchenny z całej firmy albo solidna rozdrabniarka do owoców. Na rynku istnieje znacznie takich owoców i o przeznaczyć chwilę na ich porównanie, aby wyselekcjonować taki, który doskonale spełni nasze życzenia oraz potrzeby. Uważam, że o zainwestować w blender z lokatą kruszenia lodu, który sprawi się nie właśnie do deserów owocowych, ale same na przykład do tworzenia mrożonej kawy.