Program imprezy integracyjnej dla firm

PC Market firmy Insoft toż szczególnie podatny program, również dla młodszego biznesu kiedy również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny istnieje w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można rozwijać ją o kolejne elementy. PC Market jest gorącym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś składniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ciż także wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z porad kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rola zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i przyjemny w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest czysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na targu urządzeń fiskalnych, a także każdego typu sprzętem, który można zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.